Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.

Naše úspěchy

Naše úspěchy

Naši žáci se s úspěchem zúčastňují různých soutěží:



GRATULUJEME!



 

Školní rok:

2016/2017 2017/2018 2018/2019

09. 05. 2018

Baďurová Natálie 2. cena, Sólový a komorní zpěv, 0. kategorie – Okresní kolo, Trinhová Barbora 2. cena, Sólový a komorní zpěv, 0. kategorie – Okresní kolo, Onderková Frederika 2. cena, Sólový a komorní zpěv, 0. kategorie – Okresní kolo, Bočková Anežka, 2. cena, Sólový a komorní zpěv, I. kategorie – Okresní kolo, Petermannová Anežka, 2. cena, Sólový a komorní zpěv, I. kategorie – Okresní kolo, Prchalová Markéta, 2. cena, Sólový a komorní zpěv, II. kategorie – Okresní kolo, Kalužová Annastázie, 3. cena, Sólový a komorní zpěv, II. kategorie – Okresní kolo, Polášková Veronika, 3. cena, Sólový a komorní zpěv, II. kategorie – Okresní kolo, Tomisová Veronika, 1. cena, Sólový a komorní zpěv, III. kategorie – Okresní kolo, Jirásková Marie 1. cena,  Sólový a komorní zpěv, V. kategorie – Okresní kolo, Machálková Tereza 1. cena,  Sólový a komorní zpěv, VI. kategorie – Okresní kolo, Vitásková Monika 2. cena,  Sólový a komorní zpěv, VI. kategorie – Okresní kolo,  Bindačová Carolina 1. cena, Sólový a komorní zpěv, VII. kategorie – Okresní kolo

 

Jirásková Marie 1. cena, Sólový a komorní zpěv, V. kategorie – Krajské kolo, Veronika Tomisová 2. cena, Sólový a komorní zpěv, III. kategorie - Krajské kolo, Bindačová Carolina 2. cena,  Sólový a komorní zpěv, VII. kategorie - Krajské kolo



Jirásková Marie 1. cena,  Sólový a komorní zpěv, V. kategorie - Ústřední kolo



 

Gajdová Patricie 1. cena, Hra na dechové nástroje, IV. kategorie – Okresní kolo, Klečková Veronika 1. cena, Hra na dechové nástroje, VI. kategorie – Okresní kolo, Zita Maria Holod 2. cena, Hra na dechové nástroje, IV. kategorie – Okresní kolo

Postulka Tomáš 1. cena, Hra na dechové nástroje (hra na trubku), III. kategorie – Okresní kolo, Žolnerčík Vojtěch 1. cena, Hra na dechové nástroje (hra na trubku), VIII. kategorie – Okresní kolo, Hrubý Viktor 1.cena, Hra na dechové nástroje (hra na trombon), IV. kategorie – Okresní kolo

 

Gajdová Patricie 3. cena, Hra na dechové nástroje, IV. kategorie – Krajské kolo, Klečková Veronika 3. cena, Hra na dechové nástroje, VI. kategorie – Krajské kolo

Postulka Tomáš 1. cena, Hra na dechové nástroje (hra na trubku), III. kategorie –Krajské kolo, Žolnerčík Vojtěch 3. cena, Hra na dechové nástroje (hra na trubku), VIII. kategorie –Krajské kolo, Hrubý Viktor 2.cena, Hra na dechové nástroje (hra na trombon), IV. kategorie – Krajské kolo

 

Strunka 1. cena, Hra smyčcových a souborových orchestrů, s obsazením rozšířeným o další nástroje – dechové, bicí, klavír – až do obsazení symfonického orchestru od 12 do 18 členů – I. kategorie – Krajské kolo, Smyčcový orchestr ZUŠ Hlučín 3. cena, Hra smyčcových a souborových orchestrů, s obsazením rozšířeným o další nástroje – dechové, bicí, klavír – až do obsazení symfonického orchestru od 12 do 18 členů – I. kategorie – Krajské kolo



Strunka 3. cena, Hra smyčcových a souborových orchestrů, s obsazením rozšířeným o další nástroje – dechové, bicí, klavír – až do obsazení symfonického orchestru od 12 do 18 členů – I. kategorie –Ústřední kolo



 

Okresní kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru: Zlaté pásmo, NA MOŘI I. kategorie, Stříbrné pásmo, EDISONI II. kategorie, Bronzové pásmo, TAJEMSTVÍ OBRAZU III. kategorie, Zlaté pásmo, NOTY III. kategorie, Stříbrné pásmo, ČERTOPÁRTY IV. kategorie, Bronzové pásmo, ŽIVLY V. kategorie

 

Krajské kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru: Bronzové pásmo, NA MOŘI I. kategorie

 

Skupina 11-15let klasika  3. místo, Taneční soutěž NARUBY

Skupina 16+klasika  3. místo, Taneční soutěž NARUBY

Romková Alžběta, Kaniová Marie Anna, Žurovcová Ema 3. místo, Celostátní soutěž v klasickém tanci „PARDUBICKÁ ARABESKA“

Tešnarová Agáta, Solař František  2. místo, Celostátní soutěž v klasickém tanci „PARDUBICKÁ ARABESKA“

 



Jan Poštulka Diplom Mezinárodní soutěž hry na violoncello v Dolním Kubíně



Strunka Ocenění na XIX. FESTIWALU MUZIKY INSTRUMENTALNEJ v Rybníku (PL)

Kloda Vojtěch a Martina Palkovská – kytarové duo II. místo na XIX. FESTIWALU MUZIKY INSTRUMENTALNEJ v Rybníku (PL)



Kosková Hana Grand prix na XIX. FESTIWALU MUZIKY INSTRUMENTALNEJ v Rybníku (PL)



Stoklasová Alena, Hájovská Markéta, Kadulová Kristýna, Borovičková Daniela -  Diplom, Magický klavír

 

Postulka Tomáš  Zlatá múza, MÚZY I. Hurníka  

Kundrátová Michaela Stříbrná múza, MÚZY I. Hurníka

Stoklasová Alena   Stříbrná múza, MÚZY I. Hurníka

Hrubý Viktor Stříbrná múza, MÚZY I. Hurníka

Žolnerčík Vojtěch Stříbrná múza, MÚZY I. Hurníka

Měkýšová Sylvie   Bronzová múza, MÚZY I. Hurníka 

 

Přijatí žáci na umělecké školy:

Hánová Leona - SUPŠ Opava

Vodičková Klára, Králová Aneta a Vitásková Lenka - SUŠ Ostrava

Pieronková Veronika - AVE ART Ostrava

Návratová Veronika - Církevní konzervatoř Opava

Kosková Hana - Pražská konzervatoř


04. 11. 2017



Na Mezinárodních akordeonových dnech v Praze získala v kategorii Sólisté VI. Hana Kosková Stříbrné pásmo!