Z reakcí na ZUŠ OPEN

• 07. 06. 2019

Dobrý den pane řediteli,

dovolte mi, abych poděkovala Vám a především všem organizátorům, lektorům, Vaším zaměstnancům a účinkujícím dětem, kteří nám zpříjemnili dny během konání festivalu ZUŠ Open - Srdeční záležitost . Nesmírně si vážím Vaší skvělé práce. Festival je rok od roku lepší a lepší, laťka je skutečně velmi vysoko! S předškoláky jsem se i tento rok zúčastnila workshopu Bitva v kuchyni a koncertu v Červeném kostele. Děti byly nadšené - společně s mladým pozounistou a trumpetistou foukaly - závěrečné bící je naprosto nadchly a bubnovaly úplně všichni :-). Možná i díky této akci byly mezi dětmi Vaší noví žáci.

Děkuji a budu se opět těšit na spolupráci s pozdravem Lenka Gavlíková (Montessori centrum Hlučín, z.s)