Prajzský symfonický orchestr

• 07. 01. 2024
Gallery plaka t novoroc ni  koncert pso page 0001

Prajzský symfonický orchestr zve na novoroční koncert

Také letos se můžete těšit na novoroční koncert Prajzského symfonického orchestru, který se uskuteční v neděli 7.1.2024 v 16:30 v KD Dolní Benešov. Pod taktovkou Bohumíra Stoklasy uslyšíte hudbu českou i světovou, klasickou i filmovou - každý si najde to své. Sólově se vám představí Ester Gattnarová a Bedřich Tošer (zpěv), Tomáš Postulka (trubka), Michaela Kundrátová (housle) a Lea Samková (saxofon). Vstupné na koncert je za dobrovolný příspěvek.

Záštitu nad koncertem převzala ZUŠ P. J. Vejvanovského, to vše za spolupráce ZUŠ V. Vančury v Háji ve Slezsku, ZUŠ I. Žídka v Kravařích a KD Dolní Benešov.

Prajzský symfonický orchestr vznikl na podzim roku 2022 jako soubor asi 50 amatérských muzikantů a žáků základních uměleckých škol z Opavska, kteří chtějí dále rozvíjet své dovednosti společně. Ačkoli nemáme ambice konkurovat profesionálům, chceme se zlepšovat a tvořit společné dílo. Přijďte naše snažení podpořit, těšíme se na vás.

Adéla Ostárková

ostarkova.adela@gmail.com