Divadelní ochutnávka - minifestival LDO

• 22. 05. 2019
Gallery petrabub page 0001

Srdečně zveme na přehlídku LDO ZUŠ. V rámci jednoho odpoledne se vám na našem divadelním minifestivalu představí všichni žáci LDO.
Akce je určena pro rodiče, příbuzné, kamarády, známé a širokou veřejnost.
Uvidíte "Pohádku o noční košilce", kterou předvedou nejmladší žáci, pohádkový příběh "Sťastný skřítek" v podání mladších žáků a africkou pohádku "Neposlušná Fatumata" zahrají starší žákyně.
V rámci festivalu proběhne také absolventské představení nejstarších žáků, na které Vás srdečně zveme.
Jde o představení MILÝ BOŽE, TADY OSKAR, které je volnou adaptací novely E.E.Schmitta "Oskar a růžová paní".
S tímto představením jsme letos reprezentovali školu na krajské přehlídce LDO ZUŠ v Rýmařově a přivezli jsme si umístění ve stříbrném pásmu.
Na setkání s Vámi se těší MgA.Petra Bublíková a všichni malí i větší divadelníci