Naše úspěchy

Naše úspěchy

 



Naši žáci se s úspěchem zúčastňují různých soutěží:



GRATULUJEME!

Školní rok:

2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022

01. 09. 2021

    V tomto školním roce získal náš výtvarný obor v soutěžích národních i mezinárodních mnoho ocenění:

 

Aneta Michňová, 17, I. místo v 1. ročníku soutěže Art Freud pořádané Rodným domem Sigmunda Freuda v Příboře a městem Příbor, uspěla v kategorii "Fantaskní světy" (září)

Valentýna Lukášová, 13, I. místo v soutěži Kreslíř roku pořádané SUŠ Ostrava a Galerií PLATO (listopad)

Obě žákyně jsou ze třídy pana uč. Hrušky

 

Viktoria Švrčková, 8, II. místo - postup do mezinárodního kola (Florencie),  Česká kartografická společnost, dětská mapa Barbary Petchenik, národní kolo mezinárodní umělecko - kartografické společnosti "Mapa mého budoucího světa" (říjen)

Lenka Jalůvková, 10, III. místo - postup do mezinárodního kola (Florencie)

Česká kartografická společnost, dětská mapa Barbary Petchenik, národní kolo mezinárodní umělecko - kartografické společnosti "Mapa mého budoucího světa" (říjen)

 

MÚZY ILJI HURNÍKA 2021

Alžběta Korpasová, 11 let, zlaté pásmo

Ema Leciánová, 13 let, zlaté pásmo, cena poroty

Lenka Jalůvková, 12 let, zlaté pásmo

Nela Bednaříková14 let, zlaté pásmo, cena poroty (říjen)

Žákyně jsou ze třídy paní uč. Janíkové

 

 

Gratulujeme Anežce Petermannové ze třídy paní. uč. Dvořákové, která byla úspěšně přijata na Janáčkovu konzervatoř.

 

 

Klavírní oddělení se pyšní dalšími úspěchy!

 

V pátek 18.3.2022 se konala okresní přehlídka v Opavě, kde žáci naší školy opět podali krásné výkony. Z devíti účinkujících postoupili do krajské přehlídky tito žáci:

Magdaléna Kovářová, Boris Guňka (uč. E. Mitáčková),

Sofie Dvořáková (uč.K.Basovníková) a Ema Tesařová (uč. L. Mitáčková).

 

Gratulujeme žákům a jejich pedagogům a těšíme se na jejich výkony ve Frýdku- Místku, v pátek 22.4.2022.

 

Žáci výtvarného oboru přijati na střední umělecké školy.

 

KAROLÍNA PLEVOVÁ ... SUŠ Ostava, Grafický design - Ilustrace

AGÁTA JULINOVÁ ... AVE ART Ostrava, Grafický design

ze třídy p. uč. Janikové

KLÁRA KRAKOVKOVÁ ... SŠPU Opava, Grafický design

MARIE PAVLÁNOVÁ ... SUŠ Ostrava, Grafický design, Ilustrace

ze třídy p. učitele Hrušky