Šípková Růženka

• 15. 03. 2020
Gallery   pkov  r  enka plak t
Dobrý den, vzhledem k pokračující situaci spojené s opatřeními se sířením Koronaviru jsme museli ve spolupráci s KD Hlučín zrušit i náhradní termín baletního představení Šípková Růženka (26. 4. 2020). Zakoupené vstupenky na všechna tato představení bude možno vrátit na pokladně KD Hlučín, která je však z výše uvedeného důvodu do odvolání uzavřená. Prosím sledujte další průběžné informace. Děkujeme za pochopení.
MgA. Jan Huszár
ředitel školy

Taneční obor ZUŠ P. J. Vejvanovského se po šesti letech vrací s celovečerním klasickým baletem – Šípkovou Růženkou na hudbu P. I. Čajkovského. Jeden z nejvelkolepějších a nejkrásnějších baletů, které mají v repertoáru i ty nejprestižnější baletní soubory nastudovali žáci tanečního oboru ZUŠ P. J. Vejvanovského v Hlučíně. Vystoupí 64 účinkujících, žáků ZUŠ i hostů. Klasický romantický příběh o Šípkové Růžence ztvární naši tanečníci za historii souboru úplně poprvé, a to v choreografii Kláry Krejčířové. Pro vystoupení budou připraveny nové kostýmy a k vidění bude nádherná divadelní výprava. Premiéru bude mít tento rodinný balet v neděli 15. března 2020 v 17 hodin a druhou premiéru o čtrnáct dní později v neděli 29. března 2020 v 17 hodin. Obě představení se uskuteční v Kulturním domě v Hlučíně.

Předprodej vstupenek je v Kulturním domě v Hlučíně.