Krajská přehlídka talentovaných žáků ZUŠ Moravskoslezského kraje ve hře na klavír 4

• 03. 05. 2022
Gallery scan 20220402075959 1

Dne 22. 5. 2022 se ve Frýdku-Místku uskutečnila Krajská přehlídka talentovaných žáků ZUŠ Moravskoslezského kraje ve hře na klavír. Přehlídka je nesoutěžní, ale výběr postupujících žáků je stejný, jako na soutěžích vyhlašovaných MŠMT. Do krajského kola postoupí přes školní a okresní kola opravdu jen ti nejlepší z celého kraje. I přes tuto skutečnost nám zde v tomto roce postoupili 4 žáci, což je velký úspěch nejen pro ně a jejich pedagogy, ale také pro celou školu. Děkujeme a gratulujeme!