koncertni videa - Video galerie

Big thumb hqdefault Nejsme - Ordinary world

Školní kapela Nejsme vystoupila v rámci festivalu Bahnhoffest 2023. Mimo jiné zahrála skladbu Ordinary world. Kapela v tomto složení hraje teprve rok pod pedagogickým vedením Antonína Viliše.

Big thumb hqdefault Novoroční koncert 2023 - 2. část

Novoroční koncert se uskutečnil 22. ledna 2023 v Kostele svatého Jana Křtitele. Kamera a střih pan Kamil Vitásek.

Program 2. části

9. A. Michajlov - Jedno zrnko popela

10. S. Myers - Cavatina

Big thumb hqdefault Smyčcový orchestr

Sherlock Holmes: Who you really are, Hraje smyčcový orchestr ZUŠ Hlučín, 22. 10. 2022

Big thumb hqdefault Smyčcový orchestr

John Powell: Jak vycvičit draka, Hraje smyčcový orchestr ZUŠ Hlučín, 22.10.2022

Big thumb hqdefault Prague Junior Note 2022 a

Magdaléna Kovářová se po druhé zúčastnila soutěže Prague Junior Note. Na 31. ročníku soutěže se v II. kategorii umístila na krásném 2. místě. Gratulujeme!

Její soutěžní výstup si můžete poslechnout zde.

Big thumb hqdefault VideoPrague Junior Note 2022 b

Její soutěžní výstup si můžete poslechnout zde.

Big thumb hqdefault Guy Ropartz - Andante a Allegro

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na trubku, Praha 20. 5. 2022.

Tomáš Postulka - trubka

Mgr. Radka Slaninová - klavír

Bohumír Stoklasa, DiS. - pedagog

Big thumb hqdefault Rob Newton - Waltz pro špatného tanečníka

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na tubu, Praha 21. 5. 2022.

Erik Hrubý - tuba

Mgr. Radka Slaninová - klavír

Bohumír Stoklasa, DiS. - pedagog

Big thumb hqdefault MenART - Pražské jaro 2022

V neděli 15. 5. 2022 proběhl závěrečný koncert stipendistů programu MenART v kostele sv. Šimona a Judy v Praze. Na koncertě vystoupila naše žákyně Magdaléna Kovářová. Její vystoupení si můžete poslechnout zde, případně na facebooku školy, ale také na youtube kanálu školy. Magdaléna vystoupí ještě znovu 26. 6. 2022 v rámci festivalu Smetanova Litomyšl. Hezký poslech.

Big thumb hqdefault Absolventský koncert 26. 3. 2022

Absolventský koncert 26. 3. 2022, Červený kostel, Hlučín. Žáci Veroniky Stoklasové.

Big thumb hqdefault Absolventský koncert 26. 3. 2022

Big thumb hqdefault Krajská přehlídka talentovaných žáků ZUŠ Moravskoslezského kraje ve hře na klavír

Dne 22. 5. 2022 se ve Frýdku-Místku uskutečnila Krajská přehlídka talentovaných žáků ZUŠ Moravskoslezského kraje ve hře na klavír. Přehlídka je nesoutěžní, ale výběr postupujících žáků je stejný, jako na soutěžích vyhlašovaných MŠMT. Do krajského kola postoupí přes školní a okresní kola opravdu jen ti nejlepší z celého kraje. I přes tuto skutečnost nám zde v tomto roce postoupili 4 žáci, což je velký úspěch nejen pro ně a jejich pedagogy, ale také pro celou školu. Děkujeme a gratulujeme! Zde si můžete poslechnout výstup žákyně Magdalény Kovářové.

Big thumb hqdefault Újezdská notička 2022

30. dubna 2022 získala naše žákyně Mia Pravňanská na soutěži Újezdská notička krásné 2. místo. Na soutěži zahrála 1. větu Concetina a moll od A. Janšinova za klavírního doprovodu Mgr. Věry Plurové. Miu připravila a vyučuje paní učitelka Veronika Stoklasová. Gratulujeme!

Big thumb hqdefault příprava na soutěž online

Magdaléna Kovářová se připravuje na celostátní soutěž v Praze, která měla proběhnout 14. listopadu. Z důvodu pandemie se soutěž koná formou nahrávek. I přes zrušení prezenční výuky se naše žačka pod vedením MgA. Evy Mitáčkové distančně na tuto soutěž připravila.